Dolnośląskie Centrum Biznesu – dowiedz się więcej o nas

Czym jest Dolnośląskie Centrum Biznesu?

Nasz firma zajmuje się świadczeniem usług biznesowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki nam zadbają Państwo o swój profesjonalny wizerunek oraz zaoszczędzą czas na obsłudze dokumentacji i poczty swojej działalności. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim osoby, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, a pragną dobrze wyglądać w oczach swoich potencjalnych klientów. W czasach, kiedy konkurencja na rynku małych i średnich firm rośnie, warto zadbać o elementy, które wpływają na postrzeganie działalności. Możliwość spotkania się z kontrahentami w wygodnym, przeznaczonym do rozmów biznesowych miejscu, profesjonalny adres, a także obsługa sekretariatu to tylko niektóre z możliwości, jakie daje Dolnośląskie Centrum Biznesu. Korzystając z usług naszego centrum, będą mieć Państwo możliwość odciążenia się z nadmiaru obowiązków oraz wkroczenia w biznes na światowym poziomie.

Dolnośląskie Centrum Biznesu — jakie daje korzyści?

Główną zaletą wynikającą z bycia klientem naszego centrum jest oddzielenie życia zawodowego od prywatnego. W początkowych fazach tworzenia własnej działalności jest to bardzo trudne, ponieważ wielu przedsiębiorców prowadzi swój biznes w domu ze względu na wysoki koszt utrzymania lokalu. Możliwość przekierowania korespondencji na nasz adres sprawi, że na Państwa domową skrzynkę pocztową nie będzie przychodziła firmowa korespondencja. Inną niezwykle istotną korzyścią jest możliwość wynajęcia sali konferencyjnej. Jest to bardzo dobry ruch w przypadku organizacji spotkania biznesowego, które trudno byłoby przeprowadzić na terenie swojego domostwa.

Usługi Dolnośląskiego Centrum Biznesu

Główną usługą DCB jest Wirtualne Biuro, które polega na udostępnianiu adresu siedziby firmy, obsłudze poczty przychodzącej oraz skanowaniu dokumentów. W zależności od konkretnego pakietu udostępniamy Państwu przestrzeń biurową, ale też salę konferencyjną. Odbieranie i przesyłanie poczty, prowadzenie kalendarza spotkań, odbiór wraz z nadawaniem faksów czy indywidualny numer telefonu stacjonarnego to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Oprócz tego zajmujemy się także odbieraniem, nadawaniem faksów oraz innymi biurowymi obowiązkami.
Wszystkich zainteresowanych profesjonalizacją swojej działalności zachęcamy do skorzystania z usług naszego centrum biznesowego. W razie zainteresowania ofertą Dolnośląskiego Centrum Biznesu serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.
Wirtualny adres dla firmy to często pierwszy krok do czegoś więcej.
Dolnośląskie Centrum Biznesu powstało, aby pomagać w odnoszeniu biznesowych sukcesów!
Znajdź swoje wirtualne biuro do wynajęcia Wrocław!